Subota, 20 travnja, 2024

Debakl Sarajeva na Koševu: Atalanta slavila sa 8:0

U revanš susretu drugog pretkola Evropske lige, Sarajevo je na Koševu poraženo od Atalante sa visokih 8:0.

Atalanta je povela već u četvrtoj minuti. Nakon kornera Papu Gomeza, Pavlović je dobro odbranio, ali u ostatku akcije Palomino šalje loptu u mrežu za 0:1. Samo 10-ak minuta kasnije, Papu Gomez postiže odličan pogodak sa 25 metara, te povećava prednost na 2:0. Tri minute poslije, Masiello pogađa za 3:0.

Upravo se čita:  Sergej Barbarez je novi selektor nogometne reprezentacije BiH

U 28. minuti, Papu Gomez ponovno postiže spektakularan pogodak sa 25 metara i povećava prednost na 4:0.Novi gol smo vidjeli u 39. minuti, a strijelac je Palomino. To je bio i rezultat za kraj prvog dijela utakmice.

U nastavku Atalanta je nastavila gdje je stala. Šesti gol Atalante bio je poklon golmana Pavlovića. Naime, u 51. minuti, on nije uspio izbaciti loptu, a to je iskoristio gambijski napadač Musa Barrow koji je pogodio za 0:6. Sedmi i osmi gol postigao je također Barrow.