Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Haos u Podgorici: Golman Rusije pogođen bakljom u glavu, utakmica prekinuta!

Preporučeno

golman-rusije-pogodjen-bakljom-u-glavu-utakmica-u-podgorici-prekinuta_1427494905

Kvalifikaciona utakmica za EURO 2016. između Crne Gore i Rusije prekinuta je u 67. minuti kod rezultata 0:0 nakon velikih incidenata. Prvo je na samom početku bila je prekinuta na oko pola sata pošto je gostujući golman Igor Akinfejev pogođen bakljom u glavu.

Ruski čuvar mreže odmah je pao na zemlju te je odmah prevezen je u Klinički centar Crne Gore i nalazi se u svjesnom stanju. Mediji javljaju da je pretrpio potres mozga i da mu je izgorio dio kose.

Upravo se čita:  Katastrofa u SAD-u: Teretni brod se zabio u poznati most u Baltimoreu i srušio ga

Nakon incidenta igrači su ubrzo napustili teren, a u međuvremenu došlo je i do koškanja između navijača Crne Gore i Rusije na južnoj tribini.

Nakon 30-ak minuta meč je nastavljen. Ipak novi prekid desio se u 67. minuti kada je jedan od ruskih reprezentativaca prijavio da je pogođen sa tribina. Ovaj put došlo je do koškanja i među igračima. Delegat utakmice ovaj put je odlučio da mečneće biti nastavljen.

Upravo se čita:  I banke u FBiH počele zatvarati račune osobama s američke crne liste, pojedinci neće moći primiti platu

U 66. minuti crnogorski golman Poleksić odbranio je penal Širokovu.

Meč kvalifikacija za EURO 2016. godine imao je lošu uvertiru jer je dva sata prije početka došlo do navijačkih neredau centru grada.