Četvrtak, 18 travnja, 2024

Nemile scene na bh. terenima, golman nokautirao glavnog sudiju

Preporučeno

Nogometaši Jedinstva su jučer u Bihaću pobijedili Novi Travnik sa 1:0, u 14. kolu Prve lige Federacije. Jedini gol na utakmici postigao je Anes Nuspahić iz penala u prvoj minuti nadoknade.

Kako se navodi na Facebook stranici Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, nakon toga su se desile užasne scene na stadionu u Bihaću, a stradao je glavni sudija Ibrahimkadić, piše Radio Sarajevo.

Upravo se čita:  Sergej Barbarez je novi selektor nogometne reprezentacije BiH

“Nokautiran je sudija Ibrahimkadić od golmana Novog Travnika, ležao je nekoliko minuta na terenu”, naveli su sa spomenute stranice.