Srijeda, 19 veljače, 2025

Hrvati morali da povuku ručnu: Cijene na ovom ljetovalištu više nego povoljne

Preporučeno

Visoke cijene po cijeloj Hrvatskoj dovele su do smanjenog broja turista, a i oni koji su odlučili da dođu, najradije sami spremaju hranu u apartmanima, kako bi uštedeli novac.

Opuštanje uz obalu Jadranskog mora, uz šum talasa i miris borova definitivno je ono što asocira na Vela Luku koja se nalazi na ostrvu Korčula u Hrvatskoj. Ipak, ovaj “raj” ne nudi samo prirodne ljepote, već i povoljne cijene koje su definitivno neočekivane.

U kafiću koji se nalazi tik pored mora kafu možete popiti za svega 1.50 euro.

Upravo se čita:  Primijećene velike kolone autobusa koje idu iz BiH prema Srbiji

Na računu koji nam je prosleđen Telegrafu može se uočiti da su naručene četiri espreso kafe, a ukupna cijena iznosila je svega 6 eura.

“Jeftinije nego u Beogradu”, definitivno je prva misao koja se “javlja” pri pogledu na račun, što je dodatno iznenađujuće ako se osvrnemo na trenutno stanje u Hrvatskoj.

Visoke cijene po cijeloj Hrvatskoj dovele su do smanjenog broja turista, a i oni koji su odlučili da dođu, najradije sami spremaju hranu u apartmanima, kako bi uštedeli novac.

Upravo se čita:  Policija traži misterioznu damu: Državljaninu BiH ukrala 200.000 eura

Upravo zbog ovoga, cijena kafe od 1,50 eura , koju ćete ispijati, dok uživate u pogledu na talase definitivno predstavlja “malu nadu” da će se cijene kod komšija napokon smanjiti.

Interesantno za vas

Izdvajamo

Izdvajamo

Sutra “udara” prvo džemre: Evo šta to znači po narodnim vjerovanjima

Prema narodnim vjerovanjima, sutra, 19. februara, će "udariti" prvo džemre. Stariji su govorili da kad "pukne" prvo džemre vraća se...

Još vijesti za vas