Iznajmili stan pa iz njega ukrali televizor i druge uređaje

Preporučeno

Izvršenim provjerama utvrđeno je da je za Bahrom Š. ranije već bila raspisana centralna potraga zbog krađe iz stana u Doboju.

Behra Š. (26) iz Doboja i Mehmedalija G. (27) iz Sarajeva uhapšeni su zbog sumnje da su iz stana u Doboju ukrali TV, elektronske uređaje i drugu opremu poput posteljine.

Kako javlja banjalučki ATV radi se o stanu koji su njih dvoje iznajmili.

U PU Doboj navode da su oboje uhapšeni sinoć zbog sumnje da su počinili krivično djelo krađe.

Upravo se čita:  Lijepa vijest za građane: Danas počinje isplata penzija za maj

”Operativnim radom na terenu policijski službenici su identifikovali navedena lica, za koje postoji osnov sumnje da su u januaru 2024. godine, iz stana vlasništvo oštećenog lica iz Doboja otuđili određene predmete”, navode u policiji.

Dodaju da je izvršenim provjerama utvrđeno je da je za Bahrom Š. ranije već bila raspisana centralna potraga zbog krađe iz stana u Doboju.

Upravo se čita:  Počela primjena novog zakona u BiH: Osam vozača uhapšeno zbog "obijesne vožnje"

”Nakon dokumentovanja predmeta protiv navedenih lica Okružnom javnom tužilaštvu Doboj biće dostavljen izvještaj o izvršenom krivičnom djelu”, navode u PU Doboj.

Izdvajamo

Izdvajamo

Anja Ljubojević se ranije hvalila kako je ostala bez vozačke: “Ja sam ekstremno brz vozač”

Potpredsjednica Narodne skupštine Republike Srpske Anja Ljubojević (SNSD) jučer je izazvala tešku saobraćajnu nesreću vozeći službeni automobil Audi A3...

Još vijesti za vas