Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova KS uhapsili su nastavnika koji je prijetio učenicima u Osnovnoj školi “Musa Ćazim Ćatić.
On je uhapšen jutros zbog krivičnog djela Ugrožavanje sigurnosti, a na štetu troje učenika.
Kako piše portal “Klix.ba”, riječ je o Adiju Pašiću (1970.), a nakon kriminalističke obrade on će biti predat u nadležnost Tužilaštva KS.
Na društvenim mrežama se pojavio snimak napada na učenika koji je šokirao sve.
VEZANO: Objavljen uznemirujući snimak iz sarajevske škole: Nastavnik nasrnuo na učenika?
Inače, sve se desilo jučer tokom nastave u osmom razredu, a slučaj su prijavili roditelji. “Hoćeš štosem da te opalim, da ti pola glave otkinem. Jel mangupe? Jel idiote jedan? Ajde sjedi, pi**a ti materina”, moglo se čuti da je govorio nastavnik.