Srijeda, 14 svibnja, 2025

Užas u srednjoj školi u BiH: Domar iz automatske puške ubio tri osobe

Preporučeno

Prema nezvaničnim saznanjima “Nezavisnih”, u ovoj školi su navodno postojale određene nesuglasice, a radnici koji su ubijeni su bili članovi komisije koja je suspendovala M.V.

U srednjoj školi u Sanskom Mostu danas se desila pucnjava u kojoj su, kako smo objavili, ubijene tri osobe.

Domar je iz automatske puške ubio direktora, profesoricu i sekretaricu.

M.V. , pomoćni radnik u školi u Sanskom Mostu, koji je jutros izvršio ubistva u školi, ranije je suspendovan u ovoj vaspitno – obrazovnoj ustanovi.

Prema nezvaničnim saznanjima “Nezavisnih”, u ovoj školi su navodno postojale određene nesuglasice, a radnici koji su ubijeni su bili članovi komisije koja je suspendovala M.V.

Upravo se čita:  Nihad slao fotografije metaka Anelu pa ga onda izrešetao na Vilsonovom šetalištu

M.V. je nedavno pokušao da medijima da izjavu o nepravdi koja mu je, kako tvrdi, nanesena u ovoj školi.

Pucao je, u direktora N.H., profesoricu engleskog G.N., i sekretaricu N.K.

On je upao na sastanak i počeo pucati, a jedna osoba je teško ranjena.

– Pucnjava je bila u 10:15. Muška N. N. osoba je izvršila upotrebu vatrenog automatskog oružja za ubistvo tri uposlenika škole. Nakon toga je, najvjerovatnije, pokušao sam sebi presuditi i zadobio je teške tjelesne povrede. Prebačen je u Urgentni centar Banja Luka. Policija je na licu mjesta – kazao je portparol MUP-a Unsko-sanskog Kantona, Adnan Beganov, piše Avaz.

Izdvajamo

Izdvajamo

Nailu su psi lutalice zaklali više od 30 ovaca i janjadi

Jutros oko 6 sati u selu Podzvizd kod Velike Kladuše dogodila se velika tragedija kada je čopor pasa lutalica...

Još vijesti za vas