Srijeda, 4 lipnja, 2025

Osim: Ko ne bude koncentriran, neće igrati

Preporučeno

Fudbalski klub Željezničar, branilac titule prvaka Bosne i Hercegovine, sutra dočekuje Gradinu u susretu 25. kola BHT Premijer lige BiH.

amar_osimNa današnjoj konferenciji za medije menadžer tima sa ”Grbavice” Amar Osim izjavio je da ne vjeruje da će utakmica protiv zadnjeplasirane ekipe prvenstva biti lagan posao.

On je naglasio da Željezničar sutra mora osvojiti tri boda, ali da njegov tim kod kuće igra slabo u posljednje vrijeme, zbog čega će zahtjevati maksimalan angažman i koncentraciju svih igrača.

Upravo se čita:  Pariški prinčevi ovladali Evropom, Inter petardom ispraćen u finalu Lige prvaka

– Ako primjetim da neki igrač nije potpuno koncentrisan na Gradinu, da već razmišlja o narednom protivniku, neću mu dati da igra. Gradina je respektabilan tim kojeg nije tako lako savladati, a pred nama je imperativ pobjede – kazao je Osim.

Napadač Željezničara Eldin Adilović također je pozvao svoje suigrače na maksimalno zalaganje i koncentraciju, te se složio s Osimom da Gradina nije tako lagan protivnik.

Upravo se čita:  Amra Džeko nakon vijesti da Edin napušta Fenerbahče: Evo šta je poručila jedna od najuspješnijih bh. manekenki

– Nadam se da ću postići pogodak protiv Gradini, ali bitnije mi je da moj tim osvoji bodove i na kraju bude prvi. Naravno lijepo bi bilo i kada bih na kraju sezone završio na vrhu liste najboljih strijelaca – rekao je Adilović.

Željezničar i Gradina odmjerit će snage sutra na stadionu ”Grbavica” u 20 sati.

Upravo se čita:  Pariški prinčevi ovladali Evropom, Inter petardom ispraćen u finalu Lige prvaka

(Fena)

Izdvajamo

Izdvajamo

Od 1. jula u Sarajevu, Mostaru i Banjoj Luci bit će pušten digitalni signal nove generacije

Ministar komunikacija i prometa Bosne i Hercegovine Edin Forto izjavio je danas da će u regijama Sarajevo, Mostar i...

Još vijesti za vas