Konjic: Zbunjeni građani izašli na ulicu nakon što se oglasila sirena

Preporučeno

Uspaničeni i zbunjeni građani izašli su na ulice Konjica

Večeras se u Konjicu u 19 sati aktivirala sirena za uzbunu, što je zabrinulo brojne građane ove općine.

Uspaničeni i zbunjeni građani izašli su na ulice, međutim, iz Profesionalne vatrogasne jedinice navode da nema potrebe za brigu jer nepostoji nikakva uzbuna, prenosi “Avaz”.

– Došlo je do kvara sirene za uzbunu te je iz tog razloga aktivna već neko vrijeme i ne mogu je isključiti – potvrđeno je iz Profesionalne vatrogasne jedinice.

Izdvajamo

Izdvajamo

Fond PIO RS-a na lizing uzima 9 vozila vrijednih 668.810 KM

Fond za penzijsko i invalidsko osiguranje Republike Srpske odlučio je da promijeni svoj vozni park, iznajmljujući devet novih automobila...

Još vijesti za vas