Majka i trogodišnji sin stradali u stravičnoj nesreći kod Odžaka: Voz gurao smrskani automobil skoro 200 metara

Preporučeno

Nemojte propustiti

SRBIJA - Stravična saobraćajna nesreća dogodila se jutros u blizini Sombora, gdje su život izgubili 27-godišnja žena i njen trogodišnji sin nakon sudara putničkog voza i automobila na pružnom prelazu.

Nesreća se dogodila oko 9.20 sati na pružnom prelazu između Lalića i Odžaka. Prema navodima srbijanskih medija, putnički voz naletio je na automobil u kojem su se nalazili majka i dijete.

Od siline udara vozilo je potpuno uništeno. Prema pisanju Telegrafa, prizori s mjesta tragedije bili su potresni, jer je voz nakon sudara nastavio gurati smrskani automobil gotovo 200 metara, a dio vozila ostao je zaglavljen ispod lokomotive.

Upravo se čita:  Poznat njegov identitet: Ovo je 29-godišnjak koji je usmrtio nevjenčanu suprugu Maju

Na mjesto nesreće odmah su upućene ekipe policije, hitne pomoći i vatrogasci, dok je saobraćaj na ovoj dionici u potpunosti obustavljen.

Uviđaj će obaviti nadležni tužilac, koji će zajedno s istražnim organima utvrditi sve okolnosti ove tragedije. Posebna pažnja bit će posvećena provjeri ispravnosti i funkcionisanja signalizacije na pružnom prelazu, kako bi se utvrdilo šta je dovelo do ove teške nesreće.

Izdvajamo

Izdvajamo

Skandalozan nastup u porodilištu u BiH: “Skini to s glave! Skini tu maramu sa glave“

Prema njenim navodima, događaj se desio 24. jula, kada je stigla u porodilište i priključena na CTG aparat. Ističe...

Još vijesti za vas