Nakon smrti kćerke – Skrhana tugom, žena pala s balkona i preminula na putu do bolnice

Preporučeno

U zeničkom naselju Odmut, sinoć oko 19 sati smrtno je stradala Jovanka Trinki (86). Starica je preminula nakon što je pala sa balkona svog stana u ulici Mehmeda Spahe. Sumnja se na samoubistvo.

(Foto: zenicablog)
(Foto: zenicablog)

Nesretna žena je davala znakove života kad je stiglo vozilo Hitne pomoći, ali je preminula na putu ka bolnici. O motivima koji su 86-godišnjakinju naveli na ovaj čin može se samo nagađati, no pretpostavlja se da je jedan od razloga nedavna smrt njene kćerke, zaposlene u administraciji rudnika. Naime, njena kćerka je, nažalost, izgubila bitku s karcinomom, piše zenički portal Zenicablog.

Upravo se čita:  Poznato odakle je 24-godišnjakinja koja je poginula kod Drvara: Nakon sudara s očevim motociklom završila pod kamionom

(Bh-index)

Izdvajamo

Izdvajamo

Naš poznati meteorolog donio loše vijesti: Bosna i Hercegovina u zoni ekstremne sparine

Prema najnovijoj objavi meteorologa Nedim Sladić, aktuelni talas izražene vrućine polako se izmješta prema istoku, ali će njegov uticaj...

Još vijesti za vas