Crnadak zgrožen slikama Srbske časti u Banjoj Luci poručio Dodiku: Sram vas bilo!

Preporučeno

Da su Dodik i SNSD godinama uništavali međunarodni imidž Republike Srpske već svi znamo. Ali, pitanje za gradonačelnika Banja Luke i druge SNSD-ove funkcionere iz našeg grada: jesu li ovo slike koje treba slati u svijet iz Banja Luke, napisao je Crnadak.

Vijest da su pripadnici organizacije Srbska čast prisustvovali obilježavanju Dana Republike Srpske te sjedili u Narodnoj skupštini RS-a osudio je i ministar vanjskih poslova BiH Igor Crnadak.

– Da su Dodik i SNSD godinama uništavali međunarodni imidž Republike Srpske već svi znamo. Ali, pitanje za gradonačelnika Banjaluke i druge SNSD-ove funkcionere iz našeg grada: jesu li ovo slike koje treba slati u svijet iz Banjaluke, da predstavljaju Srbe, Republiku Srpsku i Banjaluku!? Sram vas bilo, poručio je Crnadak na svom Facebook profilu uz priložene fotografije pripadnika Srbske časti u Dodikovom društvu, te u Narodnoj skupštini RS-a.

Izdvajamo

Izdvajamo

Užas u Zavidovićima: Muškarac preminuo nakon nakon tuče, uhapšen 41-godišnjak

Tragičan događaj dogodio se u ponedjeljak navečer u naselju Donji Mustajbašići kod Zavidovića, gdje je nakon fizičkog sukoba više...

Još vijesti za vas