Subota, 23 svibnja, 2026

FUP uhapsio muškarca koji je prijetio masovnim ubistvima

Preporučeno

Po zaprimljenoj prijavi, pripadnici FUP-a su, pod nadzorom Tužilaštva KS i naredbi Kantonalnog suda u Sarajevu, identifikovali i uhapsili osumnjičenog K. H.

Službenici Federalne uprave policije uhapsili su u Sarajevu osobu osumnjičenu za upućivanje prijetnji masovnim ubistvima.

Osumnjičeni je inicijala K.H. iz Sarajeva, a nakon što ga sasluša postupajući tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, odlučit će se o mjeri pritvora.

Kako Detektor saznaje, Federalna uprava policije je 21. maja zaprimila prijavu o osobi koja je putem telefona prijetila ubistvom više od 20 osoba, a da je pri tome opisao tačan način izvršenja i lokacije na kojima planira izvršiti ta ubistva.

Upravo se čita:  Jezivi detalji zločina u Hrvatskoj: Osuđeni ubica ubio maturanta (19). On mu nosio pizzu jer se kolega bojao. Po izlasku iz dostavnog vozila počeo je pucati

Po zaprimljenoj prijavi, pripadnici FUP-a su, pod nadzorom Tužilaštva KS i naredbi Kantonalnog suda u Sarajevu, identifikovali i uhapsili osumnjičenog K. H. Tokom pretresa objekta koji koristi, policija je izuzela mobitel osumnjičenog i druge predmete.

Izdvajamo

Izdvajamo

Tuga velika: Porodica, prijatelji i komšije opraštaju se od Vasvije Karadža

Bugojno je pogodila vijest o smrti Vasvije Karadža, rođene Kapetan, koja je preselila na ahiret 22. maja 2026. godine...

Još vijesti za vas