Horor snimak nadzorne kamere: Izašli iz busa, a onda ih zemlja progutala

Preporučeno

Ne sluteći šta im se sprema, muškarac i žena izašli su iz autobusa na stanici i krenuli dalje pješačkom stazom, ali odjednom im je tlo doslovce nestalo pod nogama.

Nadzorna kamera postavljena na stanici snimila je trenutak u koje pješačka staza propada pod njihovim nogama, a dvoje pješaka nestaju u dubokoj rupi. Nesreća se dogodila u Južnoj Koreji, prenosi Mirror.

Nekoliko prolaznika koji su vidjeli što se dogodilo ispred njihovih očiju instinktivno su se odmaknuli od rupe, koja je kasnije ograđena trakom i čeka da se sanira.

Dvoje pješaka na svu sreću prošlo je tek s manjim povredama, a lokalne vlasti pokrenule su istragu oko događaja, piše Avaz.

Izdvajamo

Izdvajamo

RS ponovo blokirala povrat novca Federaciji BiH

Upravni odbor Uprave za indirektno oporezivanje Bosne i Hercegovine usvojio je novi pravilnik o povratu PDV-a za građane koji...

Još vijesti za vas