Nedjelja, 5 svibnja, 2024

Ibišević strijelac u pobjedi Stuttgarta nad Mujdžinim Freiburgom

Vedad Ibišević je bio strijelac za Stuttgart u današnjoj utakmici 30. kola Bundeslige u kojoj su Švabe porazile Freiburg sa 2:1.

vedad ibisevicPoveo je Stuttgart golom Gentnera u 33. minuti susreta. Vedad Ibišević je povećao vodstvo Stuttgarta na 2:0 u 42. minuti.

Freiburg je smanjio rezultat na 2:1 golom Santinija u 88. minuti što je bio konačan rezultat.

Ibiševiću, koji je igrao do 80. minute kada je umjesto njega u igru ušao Macheda, ovo je bio 13. pogodak u sezoni. Time je izbio na četvrto mjesto liste najboljih strijelaca Bundeslige – ispred njega su Mario Mandžukić, Stefan Kiessling i Robert Lewandowski.