Pijani Amir sa “BMW-om” udario u kombi sa rudarima

Preporučeno

Deset lica je povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na regionalnom putu Bratunac-Konjević Polje u mjestu Hranča, saopšteno je danas iz Policijske uprave Zvornik.

U saobraćajnoj nezgodi, koja se dogodila sinoć oko 22.00 sata , učestvovali su automobili “BMW”, kojim je upravljalo lice čiji su inicijali A.S. /25/ iz Srebrenice, i “VW”, koji je vozilo lice N.Š. /41/ iz Zvornika.

Upravo se čita:  Naselje Miričina u šoku nakon porodične tragedije: Objavljeni novi detalji slučaja

U vozilu “VW” nalazila su se lica čiji su inicijali S.B, D.M, R.S, M.Z, NJ.Š, N.P, G.J. i N.R.

Povrijeđena lica iz oba automobila prevezena su u Opštu bolnicu Zvornik radi ukazivanja ljekarske pomoći.

Prema nezvaničnim informacijama, automobilom “BMW” je upravljao Amir S. kojem je izmjereno 1,79 promila alkohola u organizmu. Upravo je Amir najteže prošao u ovoj nesreći jer je zadobio teške tjelesne povrede.

Upravo se čita:  Užas kod Gračanice: Suprugu usmrtio vatrenim oružjem u dvorištu kuće, pa pokušao samoubistvo

On se sudario sa kombijem u kojima su bili rudari iz Srebrenice. Kombijem “VW” je upravljao Nedeljko Š.

Saobraćaj na ovoj dionici puta bio je potpuno obustavljen do 00.35 sati, uviđaj je izvršila bratunačka policija, a o slučaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Bijeljina.

Izdvajamo

Izdvajamo

Naselje Miričina u šoku nakon porodične tragedije: Objavljeni novi detalji slučaja

GRAČANICA - Iz Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona saopćili su da je Policijska stanica Gračanica prijavu o...

Još vijesti za vas