Policija o drami u Banjaluci: Građani spasili ženu koja je skočila sa mosta

Preporučeno

U Banjaluci se danas dogodio incident kada je žena skočila sa Gradskog mosta, ali je zahvaljujući brzoj reakciji građana spasena. Kraj mosta su se našli ljudi koji su joj pružili prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći.

Prema informacijama iz Policijske uprave Banjaluka, prijava o skakanju žene sa mosta zaprimljena je oko 12.00 časova, nakon čega su policijski službenici odmah izašli na teren.

Upravo se čita:  Goražde: Nasilnik uhapšen nakon napada na policiju tokom intervencije

Policija je potvrdila da su građani koji su se zatekli u blizini uputili svoju reakciju, te da su pružili prvu pomoć dok je čekana zdravstvena ekipa. “Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći”, saopštili su iz banjalučke policije.

Podaci dodatno ukazuju da je ženu spasio Danijel Delić, koji se tog dana nalazio na obližnjem splavu sa prijateljima. Njegova brza reakcija možda je bila ključna u ovom traumatičnom trenutku.

Upravo se čita:  Hitna pomoć spasila mladića u Sarajevu nakon što je ispao iz automobila tokom proslave pobjede Zmajeva

Kao što je navedeno, događaj je uzbunio lokalnu zajednicu, a hitna pomoć je brzo stigla kako bi preuzela dalje medicinske postupke. Ovaj incident je takođe izazvao pažnju medija, a pojedini izvori su već objavili izvještaje o dramatičnim okolnostima koje su se odvijale na mostu.

Za više informacija o ovom incidentu i državnim reakcijama, pratite aktuelna izvještavanja.

Upravo se čita:  Vlasnici Nove željezare Zenica imaju najveće dugove prema povezanim firmama

Drama u Banjaluci: Djevojka skočila sa mosta u Vrbas

Izdvajamo

Izdvajamo

Upućen poziv građanima Dobrinje da podrže Crkvu Franje Asiškog čija zvona su zvonila za golove Zmajeva

Dok je fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine ispisivala jednu od najvećih stranica svoje sportske historije plasmanom u osminu finala...

Još vijesti za vas