Reprezentacija BiH u sjedećoj odbojci ostvarila i treću pobjedu na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj

Preporučeno

Naredni susret tim Bosne i Hercegovine igra već u 17:15 kada će igrati protiv reprezentacije Srbije

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci ostvarila je treću pobjedu na Evropskom prvenstvu koje se održava u Mađarskoj. Naši Zlatni momci bili su bolji od reprezentacije Holandije rezultatom 3:0 (25:17, 25:13, 25:14).

Ovom pobjedom nastavljen je niz bez izgubljenog seta za izabranike Ifeta Mahmutovića. Ono što posebno raduje je povratak kapitena Sabahudina Delalića koji se nakon zdravstvenih poteškoća vratio u tim i bio uz saigrače iako nije nastupio u ovom meču.

Naredni susret tim Bosne i Hercegovine igra već u 17:15 kada će igrati protiv reprezentacije Srbije.

Izdvajamo

Izdvajamo

Tijelo starije žene pronađeno u rijeci Vrbas

JAJCE - Tijelo starije žene S.H. pronađeno je juče, 21. juna, u koritu rijeke Vrbas nakon potrage koja je...

Još vijesti za vas