Špica u Neumu za 1. maj, ugostitelji poručuju: “Odavno nije bila tolika gužva”

Autor:Fena

Preporučeno

Ugostitelji kažu kako odavno nije bila tolika gužva za 1. maj te da se ni oni nisu nadali ovom broju gostiju

U Neumu je u četvrtak, na Međunarodni praznik rada boravilo više hiljada ljudi. Od ranog jutra automobili su pristizali, grad se punio, kao i veliki parking na samoj obali.

Kako javlja Neum.online, hoteli i restorani bili su uglavnom puni, a na plažama je izgledalo kao da je počelo ljeto. Mnogi su se kupali i sunčali, dok su oni manje hrabri uživali u ugodnim šetnjama i sunčanju na terasama kafića i restorana.

Ugostitelji kažu kako odavno nije bila tolika gužva za 1. maj te da se ni oni nisu nadali ovom broju gostiju.

Hotelijer iz Neuma Davor Krešić kazao je ranije za Fenu kako su neumski hoteli gotovo u potpunosti popunjeni za 1. maj te da odličan booking i najave daju naslutiti uspješnu turističku sezonu.

Upravo se čita:  Snimak vožnje objavio na društvene mreže: Sarajlija vozio 275 km/h na autoputu, evo kako je kažnjen

Istaknuo je kako je predsezona već iznad očekivanja.

“Booking je odličan, najave za sezonu su odlične, vrijeme nam se popravilo i jako smo optimistični”, rekao je hotelijer Krešić.

Izdvajamo

Izdvajamo

Preminula Leđiba Ravlić, osuđena na 45 godina zatvora zbog svirepog ubistva snahe Nermine

U Kazneno-popravnom zavodu Igman preminula je Leđiba Ravlić, koja je prvostepenom presudom bila osuđena na 45 godina zatvora zbog...

Još vijesti za vas