U automobilu bez tablica nasuo 130 KM goriva na pumpi, pa pobjegao

Preporučeno

BANJA LUKA - Sve se dogodilo na zapadnom tranzitu, na izlazu iz Banjaluke

Zasad nepoznati vozač nasuo je jutros 130 KM goriva na benzinskoj pumpi u Banjaluci, pa pobjegao.

Sve se dogodilo na zapadnom tranzitu, na izlazu iz Banjaluke.

“Riječ je o autu bez tablica i o svemu je maloprije obaviještena policija”, rekao je sagovornik “Nezavisnih novina”.

Nije poznato da li je pronađen vozač.

Izdvajamo

Izdvajamo

Majkl Oven brani Ronalda: Kritičari bi mogli ubrzo prestati s napadima

Nakon slabijeg nastupa Kristijana Ronalda u utakmici Portugala protiv Demokratske Republike Kongo, kritike na njegov račun ponovo su se...

Još vijesti za vas