Ponedjeljak, 29 travnja, 2024

Sarajevo poraženo od Atromitosa rezultatom 1:2

aa_picture_20140731_2933850_web

Fudbalski klub Sarajevo večeras je na stadionu “Asim Ferhatović Hase” u Sarajevu poražen od grčkog Atromitosa u prvoj utakmici 3. pretkola Evropske lige, rezultatom 1:2, javlja Anadolu Agency (AA).

Grci su poveli golom Fytanidisa nakon ubačaja iz kornera, dok je Bojan Puzigaća pogodio u 26. minuti i na taj način izjednačio rezultat.

Upravo se čita:  Nova velika policijska akcija u BiH, zaplijenjeno devet kilograma droge

aa_picture_20140731_2933846_web

Puzigaća je šutirao s nekih 25 metara te je golman Atromitosa bio nemoćan.

Sarajevo u 75. minuti ponovo prima gol Nastosa koji Atromitose dovodi u vodstvo.

Ovom su pobjedom Grci došli na prag plasmana u play-off.