Nije uspjela pobijediti bolest: Umrla Nora Šitum (5)

Preporučeno

Nora Šitum (5), “strašni lav” je ujedinila cijelu Hrvatsku. U par dana prikupljeno je više nego dovoljno novaca za skupo liječenje u SAD-u. Nora se hrabro borila

Nora Šitum (Foto: Facebook)
Nora Šitum (Foto: Facebook)

Nora (5) je ujedinila cijelu Hrvatsku. Djevojčica je imala akutnu limfoblastičnu leukemiju. Nakon što je bolest uznapredovala i nakon što su liječnici u Hrvatskoj iscrpili sve mogućnosti liječenja, Norini roditelji su u dirljivoj poruci zamolili ljude u Hrvatskoj da im pomognu prikupiti novac za liječenje eksperimentalnom metodom u bolnici u Philadelphiji. I više nego dovoljno novaca za skupo liječenje prikupljeno je u samo par dana i Nora je otputovala u SAD 7. februara. Strpljivo je podnosila bolne terapije. No zdravstveno stanje joj se pogoršalo i liječenje su usporile gljivice koje su proširile do mozga.

Upravo se čita:  Gubi joj se svaki trag: Nestala 16-godišnja Iva Đorđević

– Nora i njezina najbolja prijateljica Barbie Vam šalju bezbroj pusa. Barbie je bila nešto malo bolesna, ali je doktorica NORA sve to sredila! Nora u ♥! – bila je posljednja poruka koju je poslala Nora, “strašni lav” kako su je od milja zvali njezini roditelji.

(24sata.hr)

Izdvajamo

Izdvajamo

ChatGPT dostupan na Viberu: Otkrijte nove mogućnosti u vašim razgovorima

Korisnici Vibera u Srbiji sada mogu besplatno koristiti ChatGPT direktno unutar aplikacije, što im omogućava jednostavniju i efikasniju komunikaciju....

Još vijesti za vas