Srijeda, 1 svibnja, 2024

Prvo poluvrijeme: Argentina vodi, vrlo dobar otpor i nesreća za Zmajeve

Završeno je prvo poluvrijeme na Maracani. Argentina od 3. minute vodi 1:0, kada je nespretno loptu u svoju mrežu skrenuo Sead Kolašinac.

Nakon prekida i ubačaja u naš šesnaesterac, Kolašinac nespretno interveniše i šalje loptu iza leđa Asmira Begovića.

Iako nismo nadigrani, gubimo. Vrijedi izdvojiti i dvije odlične prilike za BiH. U 17. minuti je nakon lob-pasa Zvjezdana Misimovića u prilici bio Izet Hajrović, dok je u 41. minuti nakon kornera fenomenalnom intervenciojom argentinski golman zaustavio pokušaj glavom Senada Lulića.

Upravo se čita:  Poznato kad kreće isplata uvećanih penzija u FBiH: Evo koliko sada iznose