Razbojnici upali u kuću, oteli zlato i teško pretukli 85-godišnju staricu

Preporučeno

Osamdesetpetogodišnja Jelisava Knežić pretučena je u porodičnoj kući u Kiseljaku, iz koje su razbojnici odnijeli veću količinu zlata, saopšteno je u MUP-u Srednjobosanskog kantona.

Foto: Arhiv
Foto: Arhiv

Jedan ili više razbojnika su nasilno ušli u kuću, izvršili premetačinu i uzeli veću količinu zlata, nakon čega su od starice tražili novac i potom je pretukli.

Povrijeđena starica, koju su razbojnici udarali pesnicama u glavu, hospitalizovana je u Domu zdravlja Kiseljak, a potom je prevezena u Klinički centar u Sarajevu.

Pljačka se dogodila noćas u 1.30 sati, a uviđaj su obavili službenici kriminalističke policije iz Kiseljaka.

(Srna)

Upravo se čita:  Detalji tragedije potresli region: Maloljetnik izgubio život tokom čišćenja lovačke puške

Izdvajamo

Izdvajamo

Preminula Leđiba Ravlić, osuđena na 45 godina zatvora zbog svirepog ubistva snahe Nermine

U Kazneno-popravnom zavodu Igman preminula je Leđiba Ravlić, koja je prvostepenom presudom bila osuđena na 45 godina zatvora zbog...

Još vijesti za vas