Teška nesreća na M-17: Saobraćaj potpuno obustavljen na dionici puta Konjic-Jablanica

Preporučeno

U nesreći su učestvovali teretno vozilo, kombi i privatno vozilo

Teška saobraćajna nesreća nesreća desila se na dionici magistralnog puta M-17 na dionici Konjic-Jablanica, a u njoj su učestvovala tri vozila.

Nesreća se desila u mjestu Ostrožac, a saobraćaj na ovoj dionici je potpuno obustavljen nakon prevrtanja vozila – javlja Avaz.ba.

U nesreći su učestvovali teretno vozilo, kombi i privatno vozilo.

U toku je uviđaj nesreće, a još uvijek nema informacija o tome da li ima povrijeđenih osoba.

Izdvajamo

Izdvajamo

Zmajevi remizirali s Panamom u generalci za Mundijal, Katić pogodio pred više od 20.000 navijača BiH

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je rezultatom 1:1 protiv Paname u posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastup na Svjetskom...

Još vijesti za vas