U Zagrebu otvorena prva “češkaonica”: Pola sata košta 20 KM!

Preporučeno

Vlasnica Ana tvrdi da je oduvijek bila veliki obožavatelj češkanja i da je do sada stalno molila druge da je češkaju.

Ana je oduvijek bila ljubiteljica češkanja, a kad je shvatila da nije jedina došla je na ideju da otvori “salon za češkanje”.

Iako su mnogi pomislili da je riječ o šali i da je u pitanju marketinški trik vezan uz neku drugu uslugu ili prodaju proizvoda ispostavilo se da je u pitanju stvarno pravi posao.

Vlasnica Ana tvrdi da je oduvijek bila veliki obožavatelj češkanja i da je do sada stalno molila druge da je češkaju.

Sada je odlučila stvoriti mjesto gdje može stalno uživati u češkanju, a tu je priliku htjela pružiti i drugima.

Pola sata češkanja košta 80 kuna (oko 20KM) dok jedan sat košta 100 kuna (oko 25 KM), a uz to se nudi i mogućnost da vas češkaju perjem, noktima ili kistom.

Izdvajamo

Izdvajamo

Jačanje pozicija demokrata na kongresnim predizborima uoči važnih izbora

Na demokratskim kongresnim predizborima, gradonačelnik Njujorka Zohran Mamdani i njegovi saveznici ostvarili su značajne pobjede, čime su dodatno ojačali...

Još vijesti za vas