Vozio električni romobil: Dječak iz Bosne i Hercegovine poginuo u Njemačkoj

Preporučeno

Nemojte propustiti

Trinaestogodišnji dječak izgubio je život u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u njemačkom gradu Gerabronnu, u okrugu Schwäbisch Hall. Nesreća se dogodila na raskrsnici.

Prema informacijama njemačke policije, dječak je upravljao električnim romobilom kada je na raskrsnici došlo do sudara s automobilom kojim je upravljao 52-godišnji muškarac.

Prvi rezultati istrage ukazuju da trinaestogodišnjak navodno nije ustupio prednost prolaza automobilu. Nažalost, dječak je od zadobijenih povreda preminuo na mjestu nesreće.

Posebnu pažnju istražitelja privuklo je ponašanje vozača automobila. Umjesto da odmah pozove hitne službe, 52-godišnjak se nakon sudara odvezao kući, a policiju je kontaktirao tek po dolasku na svoju adresu.

Upravo se čita:  Poznat identitet: Ovo je 21-godišnja djevojka koja je poginula jučer u stravičnoj nesreći na magistralnom putu Nikšić – Kotor
Foto: 7aktuell.de

Dječak iz BiH

Nakon njegove prijave, policija je na mjesto nesreće uputila hitnu medicinsku pomoć i započela uviđaj. Istraga će utvrditi sve okolnosti tragedije, uključujući i razloge zbog kojih vozač nije odmah obavijestio nadležne službe.

Kako Fenix-magazin.de neslužbeno doznaje, riječ je o dječaku iz Čapljine.

Izdvajamo

Izdvajamo

Grčke pljeskavice od tikvica i fete: Savršen ljetni recept za lagani obrok

Tikvice su savršena ljetna namirnica, a tradicionalne grčke pljeskavice od tikvica i feta sira predstavljaju ukusno rješenje za lagan...

Još vijesti za vas