Incident u Banjaluci ih nije pokolebao: Simpatičnom pjesmom poslale su poruku pripadnicima MUP-a RS

Preporučeno

– Banja Luko i ta tvoja sela, u tebi me policija srela.

Grupa žena iz Bugojna i Jajca koje su danas doživjele neugodnost u Banjoj Luci, u povratku kući pokazala je da incident nije ostavio velike posljedice na njih.

I pored stresne situacije, 30-ak policajac MUP-a RS, oduzimanja prve zastave Republike Bosne i Hercegovine, pretresa autobusa, vandrednog tehničkog pregleda, žene su se u autobusu odlučile pomalo i našaliti, te su poslale svojevrsnu poruku policajcima.

– Banja Luko i ta tvoja sela, u tebi me policija srela. U tebi me policija srela, pa mi moju zastavu uzela – pjevale su vesele žene u autobusu pri povratku kući.

Izdvajamo

Izdvajamo

Zmajevi odradili završni trening: Pripreme za historijski duel sa Sjedinjenim Američkim Državama u punom jeku

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine uspješno je završila svoj drugi zvanični trening uoči historijskog meča šesnaestine finala Svjetskog prvenstva...

Još vijesti za vas