Dvojica mladića za kojim su sinoć tragali roditelji nađena mrtva, poznat uzrok smrti

Preporučeno

Nemojte propustiti

Dvojica mladića, stari 24 i 25 godina, poginula su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak navečer u naselju Šangaj u Batajnici, kada se kvad kojim su se vozili prevrnuo i završio u kanalu.

Dvojica mladića, Đ. M. (24) i M. M. (25), izgubila su život u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak navečer u naselju Šangaj u Batajnici, nakon što se kvad kojim su se vozili prevrnuo i završio u kanalu.

Prema navodima srbijanskih medija, nesreća se dogodila oko 22 sata u nastavku ulica Velike međe i Stevana Simića.

Prema dosadašnjim informacijama, mladići su tokom poslijepodneva otišli u vožnju kvadom, ali su nakon izvjesnog vremena prestali odgovarati na telefonske pozive. Zabrinuti prijatelji pokrenuli su potragu, a policija je o njihovom nestanku obaviještena oko 22 sata.

Upravo se čita:  Šokantno saznanje o ubistvu mladića iz BiH u Zagrebu: Planirali ubiti još dvije osobe, policija objavila detalje

Potraga završena tragično

Potraga je završena tragično. Prevrnuti kvad pronađen je u kanalu, a u njegovoj neposrednoj blizini i tijela dvojice mladića koja nisu davala znakove života.

Prema prvim informacijama, kvad se iz za sada neutvrđenih razloga prevrnuo tokom vožnje i sletio u kanal.

Na mjesto nesreće upućene su ekipe policije, Hitne pomoći i vatrogasno-spasilačke jedinice, ali su ljekari po dolasku mogli samo konstatovati smrt dvojice mladića.

Upravo se čita:  Objavljena imena uhapšenih u slučaju smrti Adema Jušića: Među njima ljekari i medicinsko osoblje iz Bihaća

Policija je obavila uviđaj, a tačne okolnosti koje su dovele do ove tragedije bit će utvrđene istragom koja je u toku.

Izdvajamo

Izdvajamo

Poskupljenje goriva u BiH: Cijene rastu za 10 feninga po litru zbog globalnog rasta nafte

Građane Bosne i Hercegovine iduće sedmice očekuje novo poskupljenje goriva za oko 10 feninga po litru. Prema informacijama Đorđa...

Još vijesti za vas