Incident u bh. gradu: Djevojčica pala sa trećeg sprata školske ustanove

Preporučeno

"Policija je odmah po zaprimljenoj dojavi izašla na teren i počela sa uviđajnim radnjama", rekao je Keranović

U Velikoj Kladuši je danas, 13. maja, došlo do incidenta oko 11 sati u kojem je djevojčica pala sa trećeg na drugi sprat odgojno-obrazovne institucije.

Ovu informaciju je za portal Radiosarajevo.ba potvrdio glasnogovornik Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona Abdulah Keranović.

“Policija je odmah po zaprimljenoj dojavi izašla na teren i počela sa uviđajnim radnjama”, rekao je Keranović.

Unesrećena djevojčica je 2011. godište prema informacijama koje nam je saopćio glasnogovornik.

“Djevojčica je odmah prevezena u Kantonalnu bolnicu Bihać, a trentuno nije poznat stepen povreda.

Upravo se čita:  Elektroprivreda HZHB uz pomoć policije u Čapljini uklonila 150 zastava BiH?

Izdvajamo

Izdvajamo

„Samo da mi mama ozdravi“: Riječi dječaka Alema iz BiH dirnule su cijeli region

Dok većina njegovih vršnjaka bezbrižno provodi dane u igri, druženju i školskim aktivnostima, mladi Alem iz Velike Kladuše svakodnevno...

Još vijesti za vas