Petak, 3 svibnja, 2024

Nakon opšte tuče na terenu Zvezda i Partizan završili utakmicu 2 na 4!

kosarkaa

Košarkaši Crvene zvezde poveli su sa 1:0 u finalu play-offa srbijanskog prvenstva. Utakmica u Pioniru završena je pobjedom Zvezde 97:88 i to 2 na 4!

Naime, u četvrtoj četvrtini došlo je do opšte tuče na terenu, a poslije dužeg prekida i pražnjenja dvorane, utakmica je nastavljena.

Na obje strane isključeno je nekilo igrača, pa je utakmica nastavljena 3 na 5 u korist Zvezde. Do kraja su zbog pet ličnih grešaka isključeni još neki igrači, pa je Partizan kraj dočekao sa dvojicom, a Zvezda sa četvoricom igrača na terenu.

Sve je počelo na dva minuta prije kraja treće četvrtine. Trener Partizana Duško Vujošević je, nezadovoljan suđenjem, povukao ekipu iz dvorane. Prethodno je Bertans dobio četvrti faul. Nakon desetak minuta crno-bijeli se vraćaju na teren.

Haos je počeo kada su se zakačili Nikola Milutinov i DeMarkus Nelson. Centar Partizana se unio u lice beku Zvezde koji ga je potom uhvatio za vrat. Potom su se uključili svi igrači, pomoćnici, redari…Došlo je do novog prekida.

Na kraju, kada se dvorana ispraznila, utakmica je privedena kraju ali u bizarnim uslovima.