Stravična nesreća u Hrvatskoj: Autom se zabio u naplatne kućice, poginuo je na mjestu

Autor:Redakcija

Preporučeno

Kako javlja Zagorje.com, automobil je vozio iz smjera Zagreba prema Zagorju kada je udario u naplatnu stanicu, odnosno barikadu između naplatnih kućica.

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila rano jutros dogodila na hrvatskoj autocesti A2 na naplatnoj stanici Zaprešić poginula je jedna osoba.

Automobil se, kako prenose hrvatski mediji, zabio u naplatne kućice. Vozilo Audi TT je potpuno uništeno, a pričinjena je šteta i na naplatim kućicama.

Kako javlja Zagorje.com, automobil je vozio iz smjera Zagreba prema Zagorju kada je udario u naplatnu stanicu, odnosno barikadu između naplatnih kućica.

Upravo se čita:  Jeziv snimak s hrvatske obale: Gliser jurio tik uz obalu i vukao ljude na napuhanom rekvizitu

O nesreći se jutros oglasila i policija.

“Danas, 17. siječnja 2024. oko 5:40 sati na AC A2, smjer Zaprešić, kod naplatne postaje Zaprešić, dogodila se prometna nesreća u kojoj je sudjelovao jedan osobni automobil. U prometnoj nesreći jedna je osoba smrtno stradala”, saopćili su iz policije, te dodali da je uviđaj na mjestu nesreće u toku.

Upravo se čita:  Gubi joj se svaki trag: Nestala 16-godišnja Iva Đorđević

Izdvajamo

Izdvajamo

Sladić upozorio na dane koji slijede: Naš poznati meteorolog otkrio šta nas očekuje do 2. jula

Naredni dani donose intenzivan toplotni val koji će zahvatiti veći dio Balkana, a meteorolozi upozoravaju da će visoke temperature...

Još vijesti za vas