Četiri osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći kod Gračanice

Preporučeno

Tri vozila učestvovala su u saobraćanoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu M-4 Tuzla – Doboj u naselju Orahovica Donja kod Gračanice.

Orahovica Donja: Sudar na putu M-4 Tuzla-Doboj (Foto: Avaz)
Orahovica Donja: Sudar na putu M-4 Tuzla-Doboj (Foto: Avaz)

Povrijeđene su četiri osobe, A.M.(19) iz Puračića i M.O.(52), A.M.(34) i M.Z. (19) svi iz Gračanice koje su smještene na UKC u Tuzli. Ljekari se nisu izjasnili o stepenu povreda. U vrijeme uviđaja, saobraćaj je bio dva sata obustavljen i odvijao se alterantivnim pravcem Doboj-Petrovo, javio je Dnevni avaz.

(Bh-index)

Upravo se čita:  Tuga do neba: Hiljade poruka nevjerice nakon smrti mladog Emraha Sejdovića

Izdvajamo

Izdvajamo

Preminula Leđiba Ravlić, osuđena na 45 godina zatvora zbog svirepog ubistva snahe Nermine

U Kazneno-popravnom zavodu Igman preminula je Leđiba Ravlić, koja je prvostepenom presudom bila osuđena na 45 godina zatvora zbog...

Još vijesti za vas