Petak, 26 travnja, 2024

Pogledajte prljavi potez Ronalda koji je obišao svijet! – VIDEO

Sevilla je u derbiju 18. kola Primere na svom Sanchez Pizjuanu pobijedila Real Madrid s 2:1 i prekinula nevjerovatan niz od 40 uzastopnih susreta “kraljevskog kluba” bez poraza.

U 66. minuti Ronaldo je zabio iz penala i činilo se da će Real doći do nove pobjede, ali autogol Ramosa i gol Jovetića u drugoj minuti sudijske nadoknade donijeli su potpuni preokret.

Do zanimljive i škakljive situacije došlo je uoči Ronaldovog gola za 1:0.

Vitolo je odlučio drsko udubiti bijelu tačku i otežati Ronaldu izvođenje penala, a ovaj mu je uzvratio pogodivši ga loptom u leđa.

Uslijedilo je koškanje, unošenje u lice, a u sudaru usijanih glava Ronaldo je navukao bijes punih tribina.