Nestala djevojka pronađena živa i zdrava: “Bila je iscrpljena i bosa”

Preporučeno

BEOGRAD - Dodatnu misteriju izazvala je poruka pronađena u automobilu, u kojoj je pisalo: “Anđela, pasoš je kod mene, kad vidiš poruku, javi se, obavezno”

Nakon višednevne potrage, Anđela Mihajlović (37), koja je nestala u Beogradu, pronađena je živa i zdrava u Ulici kneza Miloša.

Prema informacijama porodice, dvije djevojke su je prepoznale na ulici i pružile joj pomoć, nakon čega su uspjele stupiti u kontakt s njenom porodicom. Njena snajka je potvrdila da je s Anđelom razgovarala putem video poziva, te da je bila vidno iscrpljena i bosa, ali komunikativna.

Upravo se čita:  Njemački savjetnik u vezi s litijumskim dogovorima i interesima njemačke privrede

“Rekla sam joj da ostane s tim djevojkama dok ne dođe porodica. Poslušala me i čekala ih je”, kazala je snajka, dodajući da su brat i majka ubrzo stigli i odveli je u policijsku stanicu.

Podsjetimo, policija je ranije pronašla njen automobil marke BMW u javnoj garaži na Obilićevom vencu. Vozilo je bilo parkirano još 23. aprila i od tada nije pomjerano, a locirano je pomoću GPS sistema, javljaju srbijanski mediji.

Upravo se čita:  Gubi joj se svaki trag: Nestala 16-godišnja Iva Đorđević

Dodatnu misteriju izazvala je poruka pronađena u automobilu, u kojoj je pisalo: “Anđela, pasoš je kod mene, kad vidiš poruku, javi se, obavezno”. Okolnosti njenog nestanka i dalje nisu u potpunosti razjašnjene, a očekuje se da će više detalja biti poznato nakon razgovora s policijom.

Izdvajamo

Izdvajamo

Hrvatska i Gana se susreću u meču odluke: Ključna utakmica za “Vatrene” na putu do Svjetskog prvenstva

Fudbalska reprezentacija Hrvatske večeras se suočava s ključnim susretom na Mundijalu protiv Gane. Utakmica se igra od 23 časa,...

Još vijesti za vas