Ponedjeljak, 10 studenoga, 2025

Monaco sprema ponudu za Ronalda vrijednu 85 miliona funti

Preporučeno

Nakon što je potrošio 110 miliona funti na Radamela Falcaa iz Atletico Madrida te Jamesa Rodrigueza i Joaoa Moutinha iz Porta, francuski nogometni prvoligaš Monaco želi da dovede zvijezdu Real Madrida Cristiana Ronalda.

ronaldnoMonaco je navodno spreman platiti rekordnih 85 miliona funti za Ronalda, a igrač bi godišnje imao primanja od 17 miliona funti (20 miliona eura), prenosi Eurosport.

Upravo se čita:  Spahić o BHF-u: Zabraniti njima ulazak na stadion znači iščupati srce iz grudi naše reprezentacije

Portugalac je proveo četiri sezone u Real Madridu u koji je stigao iz Manchester Uniteda za 80 miliona funti. Real se nada da će potpisati novi ugovor s jednim od najboljih nogometaša današnjice, ali bogati vlasnik Monaca, Rus Dmitry Rybolovlev, vjeruje da transfer može biti realiziran jer je Ronaldo, navodno, nezadovoljan u Madridu.

Manchester United također želi vidjeti portugalskog internacionalca u svojim redovima, ali teško je vjerovati da Englezi mogu ponuditi jednak iznos kao Monaco.
(24sata.info)

Izdvajamo

Izdvajamo

Poznat identitet aktera: Jasmin sa maloljetnim sinom napravio haos u Kladuši

Nakon haotičnih scena u mjestu Trnovi kod Velike Kladuše, gdje je sinoć došlo do udesa, tuče, a potom i...

Još vijesti za vas