Pao helikopter na Aljasci, posada najvjerovatnije poginula

Preporučeno

Strahuje se da su tri osobe poginule kada se srušio helikopter državne konjice na Aljasci, saopštile su vlasti ove američke savezne države. 

helikopter aljaska

Glasnogovornica konjice Megan Piters izjavila je da su se u letjelici, koja se srušila u subotu navečer, nalazili jedan pripadnik konjice, pilot i spaseni vozač snoumobila, prenosi AP.

Ona je rekla da je u nedjelju uočeno da je helikopter pao i da do sada nije pronađen niko od ljudi koji su se nalazili u letjelici.

Upravo se čita:  Vojnik iz Srbije ubijen u Libanu, objavljen mu je identitet

– Iako se strahuje da su poginuli, njihova smrt nije potvrđena – dodala je ona.

Olupina helikoptera je izgorjela.

(Fena)

Izdvajamo

Izdvajamo

Komšije u šoku nakon tragedije u banjalučkom naselju Lauš: “Prvo sam vidio dim, a poslije sam čuo vrisak”

Mještani Lauša su u šoku nakon požara koji se dogodio u porodičnoj kući u ovom naselju u kojoj je...

Još vijesti za vas