Nedjelja, 19 svibnja, 2024

Sjajna partija protiv Detroit Pistonsa: Pet trica Teletovića iz šest pokušaja!

Brooklyn Netsi su poraženi od Detroit Pistonsa rezultatom 103:99,, ali je naš Mirza Teletović odigrao odličnu utakmicu.

131124222934Mirza

Nakon prvog poluvremena bilo je 61:44 za Pistonse, pa je Teletović koji je u prvom dijelu odigrao tri minute dobio veću minutažu i Netsi su dos isteka treće četvrtine smanjili rezultat na 98:93 i ušlo se u veoma neizvjesnu završnicu.

Ipak, snage za potpuni preokret nisu imali. Poraženi su sa 103:99, a kapiten košarkaške reprezentacije BiH postigao je 17 poena uz četiri skoka, za 24 minute provedene na parketu. Deron Williams sa 22 poena Andray Blatche s 20 poena predvodili su Netse, a vrijedan je podatak da je Mirza pogodio i pet trica iz šest pokušaja.