Teletović odličan u pobjedi Netsa

Arhiv
Arhiv

Mirza Teletović odigrao je jednu od boljih partija u posljednje vrijeme u dresu Brooklyn Netsa.

Ekipa Jasona Kidda slavila je u meču sa Sacramento Kingsima rezultatom 104:89, a Teletović je za 18 minuta igra ne terenu postigao 9 poena uz 4 skoka, 3 asistencije, 2 ukradene i 2 izgubljene lopte.

Prva četvrtina pripala je Netsima rezultatom 28:19, da bi druga bila izjednačena 21:21. Treća četvrtina ponovo je pripala Mrežicama koje su kontrolisale tok utakmice rezultatom 28:25.

Teletović je šutirao 3 do 3 u prvoj četvrtini, ali je presjedio na klupi sve do četvrte četvrtine u kojoj su Netsi bili bolji sa 27:24, te na kraju zasluženo slavili sa 104:89.

Najefikasniji u redovima Brooklyna bio je Thornton sa 27 poena, dok je kod ekipe Sacramenta Cousins postigao 28 poena.