Nedjelja, 26 svibnja, 2024

Reprezentacija BiH poražena od nezaustavljivog Portugala

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine gostovala je u Lisabonu reprezentaciji Portugala u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Utakmica je završila pobjedom Portugala rezultatom 3:0.

Prvo poluvrijeme završeno 1:0 .Domaći u 77. minuti stižu i do drugog gola. Bruno Fernandes je nakon asistencije kod prvog gola uspio da se upiše u listu strijelaca nakon ubačaja Rubena Nevesa.

Upravo se čita:  Amra jasno otkrila da li će Edin Džeko nastaviti nastupati za reprezentaciju BiH

Sve što su naši igrači uspjeli do kraja uraditi je udarac Hamulića u 90. minuti, no njegov silovit šut zaustavio je golman Costa.

Bruno Fernandes u sudijskoj nadoknadi zabija i svoj drugi gol na ovom meču i tako kruniše sjajnu partiju, te postavlja konačan rezultat.

Klanjana dženaza preminuloj porodilji Elviri : Tek rođeni sin dobio ime Elvir, po svojoj majci

Elviri Huskanović (29), porodilji koja je preminula nakon urednog poroda na putu za UKC Tuzla, danas je na Centralnom...