Nedjelja, 19 svibnja, 2024

Izrael surovo kaznio promašaje Zmajeva, BiH gubi u Haifi

Preporučeno

Prvo poluvrijeme utakmice Izrael – Bosna i Hercegovina ponudilo je sjajnu utakmicu u Haifi, a prvi su do gola stigli domaći. Zabio je Vermouth nakon slabe reakcije naše odbrane.

Nakon niza sjajnih prilika bh. tima, prije svih Izeta Hajrovića i Senada Lulića, za promašaje je stigla surova kazna. Zabio je Izrael u 36. minuti meča.

Upravo se čita:  Federacija se zadužila za skoro 30 miliona KM

Prije postignutog gola, domaći su dvaput pogodili stativu gola večeras izuzetno zaposlenog Asmira Begovića.

Pred sami kraj prvog dijela igre Izrael je postigao još jedan pogodak, i na odmor se ide kod rezultata 2:0.