Srijeda, 23 travnja, 2025

Komšić se oglasio nakon služenja mise za Bleiburg u Sarajevu: Sretan sam što nas neprijatelji ovog grada nisu nadmudrili

Preporučeno

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine je naglasio kako su Sarajevo i Sarajlije ponovo podvukli “jasnu razliku izmedu civilizacije i anticivilizacije”.

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić čestitao je građanima Sarajeva na “dostojanstvenom iskazivanju nezadovoljstva povodom služenja mise u spomen ustaških zločinaca”.

“Sretan sam zbog činjenice da nas neprijatelji ovog grada nisu nadmudrili. Pozvao sam na oprez, ali već sada je evidentno da su građani ovog grada, uslijed stalnih podmetanja, iskusni borci za svoju i slobodu svih građana”, kazao je Komšić, te dodao:

Upravo se čita:  Vučić i Dodik putuju u Moskvu i ignorišu upozorenja EU: Šta time žele postići?

“Sarajevo i Sarajlije istovremeno su pokazali su da ne tolerišu fašizam i da na njega gledaju sa odvratnošću, kao ni to da ne zabranjuju bilo kome da unutar vjerskih objekata promiče bilo kakva uvjerenja za koja promicatelji smatraju da im priliče”.

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine je naglasio kako su Sarajevo i Sarajlije ponovo podvukli “jasnu razliku izmedu civilizacije i anticivilizacije”.

Upravo se čita:  Amidžić želi uzeti 200 miliona KM od Centralne banke BiH: Dio za dug Viaducta, ostalo entitetima

“Oni koju su se našli na strani anticivilizacije ostali su posramljeni pred licem svijeta, a Sarajevo i Sarajlije na ponos civiliziranom svijetu”, poručio je Komšić.

Izdvajamo

Izdvajamo

Schumacherov sin prekinuo sa Lailom Hasanović iz BiH: Izbrisao zajedničke fotografije

Nakon 18 mjeseci veze, Mick Schumacher (27), sin legendarnog vozača Formule 1 Michaela Schumachera, prekinuo je vezu s danskom...

Još vijesti za vas

Moglo bi vas zanimati